• onvo ramada
SİYASET Haber Girişi : 16 Ocak 2023 13:45

YURDAGÜL, SORULARI YANITLADI

20 gün önce MHP İl Başkanlığına atanan Adem Yurdagül, gazetecilerle bir araya geldi.

MHP Erzurum İl Başkanlığına atanan Yurdagül: “Türkiye’de şehrimizi bir adım daha ileriye nasıl taşıyabiliriz onun gayreti içerisinde olacağız”
 

haber arası reklam

 

 


MHP Erzurum İl Başkanlığına atanan Adem Yurdagül, Erzurum Evlerinde düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltı sonrası MHP İl Başkanı Yurdagül ve il yönetimi basın mensupları ile soru-cevap şeklinde istişarelerde bulundu.

 

 


Yurdagül, “20 gün önce genel başkanımızın talimatıyla doğup büyüdüğümüz bu memlekete il başkanı olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler önümüzdeki günlerde hızlı bir şekilde çalışma ortamı hazırlayıp bu şehir ile alakalı hızlı bir mücadele vermenin gayreti içerisinde olacağız. Bu şehirde yapılması gereken ne varsa, bu şehre katma değer olarak neler katabilirsek, her kimin siyasi görüşü ne olursa olsun, bu şehre daha fazla nasıl bir şeyler yapabiliriz, Türkiye’de şehrimizi bir adım daha ileriye nasıl taşıyabiliriz onun gayreti içerisinde olacağız. Bu anlamda çıktığımız yol, bizim inandığımız yol Hak yoludur, Hakikat yoludur. Devletimizin bekası için, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği için vatanımız ve milletimiz noktasında çalışmalarımız ne gerekiyorsa onu en güzel şekilde layıkıyla yapmanın derdi içerisindeyiz. Bu şehirde aşındırmayacağımız bir kapı olmayacak inşallah, kalplere dokunarak, gönüllere girerek, herkesle sarılarak, insanlara fikirlerimizi ve bu şehir için yapmak istediklerimizi tek tek anlatarak herkesle kucaklaşmanın derdi içerisindeyiz’’ dedi.

 

 

 

Gazetecilerin MYK üyesiyken İl Başkanı olarak atandınız. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusuna Yurdagül, " Milliyetçi Hareket Partisi'nde görev istenmez verilir. Bizde Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda bu göreve getirildik ve elimizden gelen gayretle, partimizin bayrağını Erzurum'da yukarılara taşımak için gayret göstereceğiz." dedi. 

 

 

Bir gazetecinin cinayete kurban giden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'le ilgili sorduğu soruya Yurdagül, " Genel Başkanımız son grup toplansında, son dece tatmin edici açıklamaları oldu, gerekenleri söyledi, benim Liderimizin bu açıklamaları üzerine söyleyecek bir sözüm yok." diyerek cevap verdi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisinin Kızılcahamam kampında seçim startını verdiğini de belirten Yurdagül, " Hane Hane, dolaşacağız, sıkmadığımız el, dokunmadığımız yürek kalmayacak." dedi.  

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.