SİYASET Haber Girişi : 23 Eylül 2022 11:58

ÜLKÜCÜ CAMİANIN EFSANE İSMİ HALUK PİRİMOĞLU ERZURUM’DA

25 Eylül Pazar günü, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mitingine katılmak üzere Erzurum’a gelen ülkücü camianın efsane ismi Ömer Haluk Pirimoğlu’nu hava alanında çok sayıda partili karşıladı.  

Ülkücü camianın sevilen ismi, Ömer Haluk Pirimoğlu, bu sabah hava yoluyla Erzurum’a geldi. Hava alanında partililer tarafından karşılanan Primoğlu, Miting öncesinde iki gün boyunca Erzurum’da partililerle bir araya gelecek.

haber arası reklam

 

 

 

Pirimoğlu, “ Bütün dünya zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliği sağlamaktır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin bu anlamda tavrı nettir. Cumhur İttifakı sağladığı birlik ve beraberlikle, gemiyi bu dalgalalı sularda kıyıya sağ salim ulaştıracak tek kaptandır. Bu anlamda Aday Belli Karar Net temalı mitinglerimizi önemsiyoruz. Tüm Erzurumlu hemşerilerimi Pazar günü yapılacak olan Mitinge davet ediyoruz. Kadim şehir Erzurum geçmişten bu güne her zaman Devletinin milletinin yanında olmuş, üzerine düşen vazifeyi her zaman yerine getirmiştir. Biliyoruz ki bundan sonra da Erzurumlunun kararı nettir.” Dedi.   

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.