SİYASET Haber Girişi : 08 Şubat 2024 12:24

Uçar, Bilgi ve tecrübelerinden her zaman istifade ediyoruz

Uçar, Bilgi ve tecrübelerinden her zaman istifade ediyoruz
Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamında ziyaret etti.

Yakutiye Belediye Başkanı ve 31 martta yapılacak seçimlerde yeniden aday gösterilen Dr. Mahmut Uçar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamında ziyaret etti.

 

 

Belediyeciliğin öncü ismi.

Uçar ziyaret sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen için, "  Şehrimiz için çok önemli hizmetlerde bulunmuş, gerçek Belediyeciliğin öncü isimlerinden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen'i ziyaret ederek, yeni dönem çalışmalarımızla ilgili istişarelerde bulunduk. Bilgi ve tecrübelerinden her daim istifade ettiğimiz Sayın Başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz." dedi. 

 

 

Birlikte hizmet devam 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,  " Mahmut Uçar kardeşim ile belediyemizde bir araya geldik. İlçemizdeki projeler hakkında detaylı bilgilendirmeleri için kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında muvaffakiyetler diliyorum. Birlikte Erzurumumuza hizmete devam." dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.