SPOR Haber Girişi : 24 Haziran 2024 16:16

Transfer tahtası için ilk adım...

Transfer tahtası için ilk adım...
Büyükşehir Belediye Başkanı ve Erzurumspor FK Onursal Başkanı Mehmet Sekmen'in "Yeni sezonda tahta açılacak" açıklamasından aylar sonra ilk somut adım atıldı. FIFA'nın sitesinde 5 dosyanın çözüme kavuşturulduğu ortaya çıktı...

ERZURUMEKSPRES - Erzurumspor FK'nın 19 futbolcu ve kulübe olan 4.5 milyon Euro tutarındaki borcu nedeniyle 3 yıl önce kapanan ve bugüne kadar tek bir dosyanın bile çözüme kavuşmadığı transfer engeli noktasında ilk somut adın nihayet atıldı.

 

FIFA'nın yaptığı haftalık güncellemeye göre, Erzurumspor FK 5 futbolcu veya kulüple transfere engel olan borcunu kapattı. Kapanan dosyalarla ilgili kulüp yönetiminden veya kulüp sosyal medyalarından herhangibir açıklama yapılmadı. 

FIFA'nın resmi sitesinde yeralan bilgilendirmeye göre, halen 14 dosya nedeniyle Erzurumspor FK'nın transfer tahtası kapalı bulunuyor. 

Dosyaların tamamen mi yoksa izin yoluyla mı kaldırıldığı da henüz netlik kazanmadı. Bu konuyla ilgili kulüpten yapılacak açıklama merakla bekleniyor...

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.