SİYASET Haber Girişi : 31 Mart 2024 23:12

Şenkaya'da 47 yıl sonra CHP seçim kazandı.

Şenkaya'da 47 yıl sonra CHP seçim kazandı.
Şenkaya Belediye Başkanı Görbil Özcan oldu.
Şenkaya'da 47 yıl sonra CHP seçim kazandı.

Uzun yıllar sonra Şenkaya'da CHP seçim kazandı. Cumhuriyet Halk Partisi adayı Görbil Özcan Şenkaya Belediye Başkanı seçildi. 

 

 

Şenkaya'da her fırsatta iddiasını ortaya koyan CHP İl Başkanı Serhat Can Eş, dediğini yaptı. Şenkaya'da CHP TAM 47 yıl sonra seçim kazandı. Kendisi de Şenkayalı olan İl Başkanı Serhat Can Eş, " Şenkayalılar beni mahcup etmediler, büyüklerimin ellerinden öpüyorum, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. tüm şenkaya halkını yüreğinden öpüyorum. Bilinmesini isterimde bu sonuçlarla Şenkaya kazandı. Bize oy versin vermesin tüm hemşerilerimiz kazandı. Şenkaya sevdama, hemşerilerim karşılık verdiği için çok mutluyum. Başkanımız Görbil Özcan'ı tebrik ediyorum." dedi. 

 

 

Başkan seçilen Görbil Özcan'da seçmene teşekkür ederek, ilk açıklamasını Erzurumeksperes'e yaptı. Özcan, " Yeniden başlıyoruz. Yükümüz ağır, el birliğiyle Şenkaya'yı hak ettiği yere getireceğiz." dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.