SPOR Haber Girişi : 23 Mayıs 2023 13:34

Sekmen ve Özakalın'a Erzurumspor'a sahip çıkın çağrısı...

Sekmen ve Özakalın'a Erzurumspor'a sahip çıkın çağrısı...
ERKHABER TV ekranlarının fenomen spor programı Birebir Futbol, dün akşam yapılan yayınında Erzurumspor FK için tarihi bir çağrıda bulundu

ERZURUMEKSPRES - ERKHABER TV ekranlarının fenomen spor programı Birebir Futbol, dün akşam yapılan yayınında Erzurumspor FK için tarihi bir çağrıda bulundu. Program yorumcuları, Erzurumspor'un eski başkanlarından ve halen ETSO Başkanı olan Saim Özakalın'a "Erzurumspor'a sahip çıkın" çağrısında bulundu. Bu çağrı hem iş dünyasında hem de Erzurumspor taraftarları arasında olumlu karşılık buldu. 

 

Levent Akpınar'ın sunduğu, Orkun Çizmeli ve Burak Döşer'in yorumlarıyla katkı sunduğu, Erzurum'un ençok izlenen spor programı olan Birebir Futbol'da dün akşam Erzurumspor için önemli anlar yaşandı. Erzurumspor'un eski başkanlarından ETSO Başkanı Saim Özakalın'a çağrıda bulunan program yorumcuları, "Artık görevden kaçış yok. Erzurumspor'u ayağa kaldırmak sizin Erzurum'u olan bir göreviniz. Büyükşehir Belediye Başkanı ve Onursal Başkan Mehmet Sekmen ile en kısa sürede biraraya gelerek, kulübü düzlüğe çıkarabilecek adımları atmanızı bekliyoruz" çağrısında bulundular. 

Program esnasında gelişen bu diyalogların ardından Saim Özakalın'a yakın iş dünyasının önemli isimleri hem programa yorumlarıyla hem de yorumculara gönderdikleri mesajlar da "Ne biz bu sorumluluktan kaçarız ne de Saim Özakalın elini taşın atına koymaktan kaçar" ifadeleriyle olumlu geri dönüşlerde bulundu. 

Onursal Başkan Mehmet Sekmen ve ETSO Başkanı Saim Özakalın'ın bu çağrıya nasıl karşılık verecekleri ise merak edilirken, Birebir Futbol programının sunucusu Levent Akpınar, 25 Mayıs Perşembe günü saat 18.30'da konuyla ilgili olarak özel bir yayın gerçekleştireceklerini ve gelişmelerden spor kamuoyunu haberdar edeceklerini açıkladı. 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.