SAĞLıK Düzenleme Tarihi : 06 Kasım 2020 12:42 Haber Girişi : 06 Kasım 2020 12:51

Palandöken Hastanesi diş polikliniği açılsın

Erzurum’da çok sayıda vatandaş Palandöken Hastanesi bünyesinde hizmet veren Diş Polikliniğinin tekrar hizmet vermesini istedi.

Vatandaşlar pandemi nedeniyle hizmete ara verilen Palandöken Hastanesi Diş Polikliniğinin vatandaşa tekrar hizmet vermesini istediler. Dadaşkent’te bulunan diş polikliniğin açık olduğunu, Palandöken Hastanesi diş polikliniğinin neden kapalı olduğunu dile getiren vatandaşlar şöyle konuştular: “Palandöken Hastanesi’nin diş Polikliniğinden vatandaşlar olarak güzel hizmet alıyorduk. Özellikle Palandöken İlçesi’ne ve Yakutiye İlçesi’nin büyük bir kısmına yakındı. Yürüyerek gelip burada muayene olabiliyor, dişle ilgili sıkıntılarımızı gideriyorduk. Şu an kapalı olduğu için mağduriyet yaşıyoruz. Erzurum Valisi Sayın Okay Memiş başta olmak üzere İl Sağlık Müdürü Dr. Gürsel Bedir’den yardım istiyoruz. Sesimizi duymalarını istiyoruz. Her yerde Pandemiden dolayı nasıl hizmet veriliyorsa Palandöken Hastanesi Diş Polikliniğinde de aynı şekilde hizmet verilebilir. Yetkililere sesleniyor, sorunumuzun çözüme ulaştırılmasını istiyoruz.”

haber arası

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Abdurrahim GÖZÜTOK 06 Kasım 2020 14:04

    1)Sadece dış olarak kalmamalı, diğer birimlerde hizmete açılmalı vatandaş kesinlikle şehir Hastanesi'ne karşı ama malesef sesini duyuramıyor yoğun bakım, ameliyathane, mr kapatıldı hiç olmazsa sadece cerrahi olmayan bölümler açık kalmalı yoksa vatandaşın mağdur olması kaçınılmaz 2)Yapılan etüt, tahlil binanın çok sağlam olduğu yönünde 3)Şehir merkezinde olan bir hastanenin vatandaşın elinden alınmasına vatandaş tepkili (mümkünse anket yapılsın)