SPOR Düzenleme Tarihi : 04 Ocak 2021 13:54 Haber Girişi : 04 Ocak 2021 14:09

ÖZ'DEN MÜJDELİ HABER

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, "Kazım Karabekir Stadının üzerinin kapatılacağını ve stadın yenileceğini söyledi."

Sinan ÖZÇAYLAK'ın ÖZEL Haberi

haber arası

AK PARTİ Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Milletvekilleri, telekonferans yolu ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştüler. Şehrin sorunlarının çözümüne yönelik gerçekleştirilen toplantı sonrası bir açıklama yapan, AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, " Taleplerimizi sayın bakanımıza ilettik, Kendisi de önümüzdeki günlerde Erzurum'a gelerek müjdeyi verecek. Erzurum şartlarına uygun olmayan Kazım Karabekir Stadının üzerinin kapatılmasını ve stadda ciddi bir yenileme talebimiz oldu. Kendisi bu talebimizi makul karşıladı. Stadın yenilenmesi için talimat verdi. Ayrıca Erzurum'a Bakanlık tarafından 10 bin kişilik bir kapalı spor salonunun da yapılacağını belirtti. Şehrimize hayırlı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Milletvekilerimize gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Horasan 04 Ocak 2021 22:36

    Neden bütün şehirlere yeni stad yapıyorsunuzda erzuruma gelince tadilat......

  • Ömer Dengiz 04 Ocak 2021 15:57

    Allah cc razı olsun Değerli Başkanım. Rabbimiz daha guzel hizmetlere sizleri vesile kılsın.