GÜNDEM Haber Girişi : 24 Ekim 2023 09:37

ÖMEROĞLU GÖREVİ DEVRETTİ

İş insanı Haktan Ömeroğlu 15 yıldır yürüttüğü TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlık görevini yapılan seçimle İsmail Suci'ye devretti.

Devirteslim töreinde bir konuşmyapan İş insanı Haktan Ömeroğu, genç girişimciliğin önemine vurgu yaptı. 

haber arası reklam

 

 

 

 

"Bugün benim için duygusal anların yaşandığı bir gün oldu" diyerek söze başlayan Ömeroğlu, görevi devralan İsmail Suci'ye başarılar diledi. 

 

 

 

 

 

 

 

Ömerğlu şunları söyledi;  " 2009 yılında kurucu İl Başkanı olarak başladığım TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı görevimi kıymetli bir kardeşime devretmenin gururunu yaşadım. Yaklaşık 15 yıllık görev süremde Şehrimiz Erzurum ve Doğu.Anadolu bölgemizin ekonomik kalkınmasında lokomotif güç olan gençlerimizin girişimci olmaları için sayısız etkinlik,organizasyon,çalışma ve programları başta mensubu olmaktan büyük bir onur duyduğum TOBB ve Erzurum Ticaret Sanayi Odası çatısı altında kurul üyesi arkadaşlarımla birlikte gerçekleştirdik.

 

 

Bu süreçte gerek şehrimde gerekse de Bölgemiz ve Ülkemizde sayısız dostluklar arkadaşlıklar iş birlikleri edindim. Görev sürem boyunca şahsımdan desteklerini esirgemeyen TOBB başkanımız Sn Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na GGK Genel Bşknmz Sn Ali SABANCI’ya (kendisine acil şifalar diliyorum) ETSO Başkanımız Sn Saim ÖZAKALIN’a ve görev sürem boyunca birlikte çalıştığım kurul üyesi arkadaşlarıma, TOBB ve ETSO çalışanlarına teşekkür ederim.

 

 

 

Görevi devralan kardeşim İsmail SUCİ’ ye bundan sonra ki çalışma hayatında başarılar diliyorum, bayrağı daha da ileri ye taşıyacağından şüphem yoktur, devir teslim törenimize katılarak mutluluğumuza ortak olan ve onurlandıran Bakanımız Sn Selami ALTINOK beye de ayrıca teşekkür ederim. Değişimin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum"

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.