EKONOMİ Düzenleme Tarihi : 19 Kasım 2020 12:17 Haber Girişi : 19 Kasım 2020 12:23

MİNİMUM SEVİYEDE ATLATMIŞIZ

TOBB Ekonomi Şurası toplantısında, Doğu Anadolu Bölgesi adına, Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral, "Türkiye ekonomisinin sağlam temellere dayandığını ve bu nedenden dolayı da risk ve kayıplarımızı minimum seviyede atlattığımızı söyleyebilirim." dedi...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), tarafından organize edilen Türkiye genelinde 7 bölgeden 7 temsilcinin katıldığı “ TOBB Türkiye Ekonomi Şurası “video konferans toplantısında, Doğu Anadolu Bölgesi adına Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, Doğu Anadolu Bölgesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktardı.

haber arası

 

 

 


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin öncülüğünde gerçekleştirilen ,”TOBB Türkiye Ekonomi Şurası” Video Konferans toplantısında ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir süre sohbet eden Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral, Doğu Anadolu Bölgesindeki Oda ve Borsalar ile bölgede bulunan sanayici, esnaf ve KOBİ’lerin durumunu anlattı. 

 

 


Başkan Oral ”Dünyayı kasıp kavuran ve ülke olarak da pandemi döneminde esnafımız, sanayicimiz ve KOBİ’lerimiz zor günler geçirdiler. Türkiye ekonomisinin sağlam temellere dayandığını ve bu nedenden dolayı da risk ve kayıplarımızı minimum seviyede atlattığımızı söyleye bilirim. Bugün gerçekleştirilen video konferans toplantısında da bölgemiz adına, yapılabilecek ekonomik adımları Sayın Cumhurbaşkanımıza aktarma şansı yakaladık. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman olduğu gibi bu sorunlarımıza ve taleplerimize olumlu destek vereceğini açıklaması bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Özellikle İş dünyasının geleceğe yönelik sağlam adımlar atmasının , sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeye ön ayak olacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.