VİDEO HABER Haber Girişi : 29 Mart 2022 18:16

Kızgın boğa İspanyol arenasını aratmadı

Kızgın boğa İspanyol arenasını aratmadı
Sahibinin elinden kaçan ve araçlar tarafından kıstırıldığında vatandaşın sopa ile yere vurmasına sinirlenen kızgın boğa, onlarca vatandaşı önüne katınca İspanyol arenasını aratmadı.
Kızgın boğa İspanyol arenasını aratmadı

Kurban bayramlarında görülmeye alışık olunan kaçan kurbanlık görüntüleri, 3 ay öncesinden Bursa'da cep telefonu kameralarına yansıdı. Sahibinin elinden kaçan boğa, Bursa'nın en işlek caddelerinden biri olan Bursa-Ankara yoluna çıktı. Trafiği birbirine katan boğayı yakalamak için sahibinin yanı sıra, jandarma, polis ve belediye ekipleri de seferber oldu. Araçların arasından ilerleyen boğa, kimi zaman yorgunluktan durmak zorunda kaldı.

 

 

 

 


Araçlar tarafından kıstırılan boğa, bir vatandaşın sopa ile yere vurmasına sinirlendi. Bunun üzerine kızgın boğa, onlarca vatandaşı önüne katınca İspanyol arenasını aratmadı. Bir vatandaşın cep telefonuna yansıyan görüntüleri izleyenler gülmekten kendini alamadı. Kaçanlar dükkânlara sığınırken, boğa bir dükkanın camını kırarak içeri girdi. Dükkândan çıkan boğa, daha sonra yine araçların arasına yöneldi.

 

 

 

 

Gelen geçen araçlara bakınan boğayı yakalamak için ekipler harekete geçtiğinde ise koşmaya başlayan boğa, sokak arasına kaçarak gözden kayboldu.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.