GÜNDEM Haber Girişi : 09 Ocak 2020 15:05

Kırkpınar’dan 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

Kırkpınar’dan 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı
İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımları.

ERZURUMEKSPRES - İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımları.

Halkın haber alma ve bilgi edinme hakkının teminatı olan gazetecilik mesleğinin dünyada ve Türkiye’de en saygın ve en zor meslekler arasında yer aldığını belirten Kırkpınar” Gazeteciler, halkın gözü, kulağı ve vicdanıdır. Çalışma hayatında sadece ekonomik değil, her anlamda zorluklar içerisinde olduklarını biliyoruz. Basın mensuplarımız, kimi zaman canlarını tehlikeye atarak, her türlü zorlukla mücadele ederek haber yapıyor. Demokratik hukuk devletinin en önemli unsurlarından biri hiç kuşkusuz, özgür ve bağımsız bir şekilde görevini yapabilen basındır. "Gazeteci"lerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Bu vesile ile özgür ve bağımsız medya için her zaman yanlarında olacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum"dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Sunmani yıldırım 01 Ocak 1970 02:00

    Gazeteciliğin kalemşör deyil de gercek bir kalem olması için çaba sarf edeceğimizi ilkeli ve dürüsd adamın adamı deyil gercekleri yansıtan bir gazetecilerin voğslması için 10 Ocak gazeteciler gününüzü kutlar selam ve dua ile kalmanız dileğiyle.