SPOR Haber Girişi : 12 Ocak 2022 17:31

Kayak Alp Disiplini yarışmalarına Vakıf Okulları damga vurdu...

Erzurum'da düzenlenen 2021 - 2022 yılı okullar arası Kayak Alp Disiplini yarışmalarına Vakıf Okulları toplam 11 sporcu ve 17 madalya ile damgasını vurdu.

ERZURUMEKSPRES - Erzurum'da düzenlenen 2021 - 2022 yılı okullar arası Kayak Alp Disiplini yarışmalarına Vakıf Okulları toplam 11 sporcu ve 17 madalya ile damgasını vurdu.

haber arası reklam

 

 

 

 

 

 

 

 

Vakıf Okulları, 149 sporcunun katıldığı yarışmalar da Kayak Alp Disiplini minikler B kategorisinde ; Slalom ve büyük slalomda (kız) il birincisi olarak 2 madalya Slalom büyük slalom ve kombine yarışmalarında il birincisi olarak toplam 3 madalya kazandı.  

 

 

 

 

 

 

 

Alp Disiplini minikler A kategorisinde; İl ikincisi olarak toplamda 3 madalya; Slalom büyük slalom ve kombine yarışmalarında il üçüncüsü olarak toplamda 3 madalya kazanan Vakıf Okulları Alp Disiplini küçükler kategorisinde;

 

 

 

 

 

 

Büyük slalomda il ikincisi kombinede il ikincisi olarak toplamda 3 madalya Slalomda il ikincisi büyük slalomda il beşincisi kombinede il üçüncüsü olarak toplam iki madalya alarak büyük bir başarıya imza attı. 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.