SİYASET Haber Girişi : 08 Haziran 2022 12:41

İYİ PARTİ ERZURUM'DA SİYASET AKADEMESİ

İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanlığının düzenlediği, Liderin izinde Az Kaldı eğitimi Erzurum’da verildi.

Samsun’da başlayan program Erzurum, Sivas ve sırasıyla tüm yurtta devam edecek. İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Yüksel Korkmaz ve Genel Başkan danışmanı Dr. Hasan Sami Özvarinli'nin üstlendiği eğitim Erzurum il başkanlığı binasında yapıldı.

haber arası reklam

 

 

 

 

Eğitim sonrası bir açıklama yapan İl başkanı Melih Kırkpınar, “Bu eğitimler partililerimizi bilgilendirmekle kalmıyor aynı zamanda bir aile olmanın ve liderimizin izinde gitmekte ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor.”dedi. 

 

 

 

 

 

 

Kırkpınar şunları söyledi; " İYİ Parti olarak her kesimden vatandaşın refahı ve ülkemizin geleceği için gece gündüz politikalar üretip hayata geçirmek için iktidar olacağımız günü bekliyoruz. Yarın seçim olduğunda ne yapacağımız düşünerek değil, önceden düşündüğümüz üzerinde çalıştığımız projeleri hayata geçirmekle işe başlayacağız. Deneyimli ve eğitimli kadrolarımızla, eğitimden ekonomiye, tarımdan hayvancılığa, hukuktan insan haklarına ve daha bir çok konuda dünya ülkelerine örnek model olacak projelerimiz var. Bu projelerin partililer tarafından da en ince detayına kadar bilinmesi için düzenlenen bu eğitimler, verimli ve bir o kadar da bilgilendirici. Partililerimiz bu eğitimler sayesinde vatandaşa parti politikalarımızı ve projelerimizi anlatacaktır. Bizler şeffaf siyaset yapmakta ısrarımızı sonuna kadar sürdüreceğiz. Eğitimlerimiz Siyaset Akademisi Başkanlığımızın kontrolünde her şehirde hız kesmeden devam edecektir.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.