SİYASET Haber Girişi : 09 Şubat 2024 15:47

Her ilçede iddialıyız.

Her ilçede iddialıyız.
CHP Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, “Aday belirleme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte, sahaya bütün adaylarımızla, ağırlığımızı koyacağız.” dedi.

CHP Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart yerel seçimlerinde her ilçede iddialı olduğunu söyledi. “Aday belirleme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte, sahaya bütün adaylarımızla, ağırlığımızı koyacağız.” diyen Can Eş, “31 Martta seçmen alternatifsiz değil” dedi.  

 

 

CHP’nin Erzurum’da ciddi bir teveccüh gördüğünü belirten İl Başkanı Serhat Can Eş, “ Vatandaşımızla kucaklaşıyoruz, gittiğimiz her herde ciddi teveccüh görüyoruz. Aday Belirleme sürecinin tamamlanmasıyla birlikte sahada güçlü bir biçimde olacağız. Adaylarımız siyaseti rant kapısı olarak görmeyen isimler. İşimiz gücümüz, derdimiz davamız Erzurum olacak.  Erzurum’un makus talihi Cumhuriyet Halk Partisi ile değişecek. Bu seçimden güçlenerek çıkacağız. Birlikte başaracağız. 20 yıldır yapılmayanlara yapmak bize nasip olacak.” Dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.