SİYASET Haber Girişi : 06 Nisan 2021 10:09

GELECEK PARTİSİ'NDEN ERZURUM'DA İL BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI

Gelecek Partisi Erzurum'da İl Başkanları çalıştayı düzenledi.

Gelecek Partisi Erzurum'da İl Başkanları çalıştayı düzenledi. Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Trabzon, Kars, Ağrı, Ardahan, Bingöl, Malatya ve Iğdır İl Başkanları Erzurum'da buluştu. Erzurum İl Teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleştirilen çalıştaya, Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün başkanlık etti. 

haber arası reklam

 

 

 

 

 

 

Çalıştay öncesinde açılış konuşması yapan Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Mustafa Zinnur Kara, " İl Başkanlarımızı ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Feramuz Üstün beyi Erzurum'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Erzurum bölgenin merkezi konumunda, tarihi ipek yolu üzerinde kurulmuş bir ticaret kenti. Ancak bu gün geldiğimiz noktada ciddi sıkıntılarla da mücadele ediyor. Ekonomik sıkıntılar içerisinde. Tarım ve Hayvancılık bitmiş durumda, her geçen gün bir esnafımız iş yerlerini kapatıyor. Üretim yok denecek kadar az. Erzurum iktidara verdiği desteğin karşılığını ne yazık ki geçen 19 yılda alamadı." dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çalıştay öncesi bir açıklama yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdari ve Mali İşler Başkanı Feramuz Üstün, yaptığı açıklamada, Gelecek Partisi'nin kimseyi ötekileştirmeden siyaset yapmayı hedeflediğini, ayrıştırıcı değil, birleştirici olmak için çaba gösterdiklerini belirtti. Üstün, " Herkesi kucaklayacak bir teşkilat istiyoruz, Kırmızı çizgilerimiz var. PKK ve FETÖ gibi terör örgütleri dışında bu memleketin her kesiminden, mezhebinden, meşrebinden, kökeninden, hiç insan ayırt etmeden herkesin kendisini bulduğu bir siyaset anlayışıyla partimizi kurduk" dedi.

 

 

 

 “ Siyasette ayrıştırıcı ve ötekileştirici dil topluma zarar veriyor." diyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, " Geçmişteki kavgalara son verilmeli ve geleceğe yönelik fikirler üretmeliyiz. Her gittiğimiz yerde milletimizin bir çare arayışı içerisinde olduğunu görüyoruz. Dertlerini söylerken dahi çekinerek ve korkarak söyleyen bir milletle karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Toplumun her kesimi ağır ekonomik sıkıntılar içerisinde, gençlerimiz işsiz, esnafımız çaresiz, sanayici üretim yapamıyor, çiftçimiz emeğinin karşılığını alamıyor. Ancak ülkeyi yönetenlerin gündemi başka. Biz Gelecek Partisi olarak, onların sesi olmaya, sıkıntıları korkusuzca gündeme getirmeye devam edeceğiz. Teşkilatlarımızdan da aynı hassasiyeti bekliyoruz" dedi... 

 

 

 

 

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen çalıştay sonrasında, Gelecek Partisi heyeti Atatürk Evini ziyaret etti... 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.