GÜNDEM Haber Girişi : 06 Haziran 2024 15:16

Erzurum’da istihdama MNG katkısı

Erzurum’da istihdama MNG katkısı
Erzurum’un sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir yeri olan MNG AVM, yeni yatırımlarıyla özellikle istihdam açısından kente katkı yapmayı sürdürüyor.

ERZURUMEKSPRES - Erzurum’un sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir yeri olan MNG AVM, yeni yatırımlarıyla özellikle istihdam açısından kente katkı yapmayı sürdürüyor.
MNG AVM’de açılışı yapılan yeni mağaza ve benzeri yatırımlarla Erzurum’a değer katmaya devam edeceklerini ifade eden MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Aydoğan Süer, “Erzurum’da halen yaklaşık 4 bin kişi istihdam ediyoruz. Bu rakamın artması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu günde açılışını yaptığımız Boyner Mağazası MNG AVM’ye güç katacak. Erzurum'a hayırlı olsun. ” diye konuştu. Açılışta bir konuşma yapan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, MNG AVM’nin hem ekonomik hem de sosyal açıdan Erzurum’a önemli hizmetlerini olduğunu belirterek, “Erzurum’a bir çivi dahi çakılsa onun destekçisi oluruz. Benzeri yatırım ve projelerle şehrimizde işsizlik noktasında sıkıntı kalmayacağını umut ediyoruz. Bizlerde belediye olarak yeni istihdam alanlarıyla ilgili projeler geliştiriyoruz. ” şeklinde konuştu.
MNG AVM’deki yeni giyim mağazasının açılışına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Palandöken Kaymakamı Uğur Tutkan, Yakutiye Kaymakamı Tuncay Kaldırım, Erzurum Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Aydoğan Süer ve MNG AVM yöneticileri ile diğer davetliler katıldı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.