GÜNDEM Haber Girişi : 19 Kasım 2021 23:31

Erzurum'da halk otobüsünün önünü kesip sürücüye saldırdı

Erzurum’un Palandöken ilçesinde bir kişi yol verme tartışması nedeniyle halk otobüsünün önünü kesip sürücüye saldırdı. O anlar ise kameraya anbean yansıdı.

ERZURUMEKSPRES - Erzurum’un Palandöken ilçesinde bir kişi yol verme tartışması nedeniyle halk otobüsünün önünü kesip sürücüye saldırdı. O anlar ise kameraya anbean yansıdı.

Akşam saatlerinde Palandöken ilçesi Yenişehir Kavşağı'nda meydana gelen olayda, özel halk otobüsü ile yol verme yüzünden tartışan sürücü otobüsün önünü kesti. Otobüsü yumruklayıp tekme atan sürücü ardından otobüsten inen halk otobüsü sürücüsüne saldırdı. Kavga anları cep telefonu ile görüntülendi.

haber arası reklam

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Erdem 20 Kasım 2021 10:27

    1.) son zamanlarda gördüğüm en büyük düzelme minibüs sürücülerinde, havuz sisteminden sonra inanılmaz saygılılar ve hep sağ şeritteler. Akşama kadar Erzurum gibi trafik kurallarının işlemediği bir yerde hizmet veriyorlar. Arabanın önünü kesmek ne demek, nasıl bir zorbalık? 2.) Videoyu çeken şuursuz, beyni yanık kişiye. “Dövüş çıkacak ehe ehe” tepkinle nasıl da boş olan dünyana eğlence çıkmış gibi seviniyorsun. Orada bir kan çıksa kimlerin ocağı sönecek veya kimler öksüz yetim kalacak düşünebilir misin? Hayatımız maalesef bu iki maddede anlatmaya çalıştığım profilin çevresinde geçiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.