GÜNDEM Haber Girişi : 08 Mayıs 2022 16:48

EKONOMİK SIKINTILARDAN EN ÇOK ETKİLENEN ONLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, “ Ülke olarak içinde bulunduğumuz zor günlerden en çok etkilenen kuşkusuz anneler. Bütün annelerimize ne kadar müteşekkir olsak azdır.” dedi.

Dülger yayınladığı mesajı şunları söyledi, “ Ekonomik olarak sıkıntıların pik yaptığı şu günlerde, kuşkusuz bu durumdan en çok etkilenen annelerimiz oluyor. Kıt kanaat kocasının getirdikleriyle geçimi sağlayan, tasarruf etmeye çalışan, çocuğunu besleyen, geleceği için endişelenen annelerimize ne kadar teşekkür etsek de azdır.    

haber arası reklam

 

 

 

 

Sevgilerin en derini ile evladına hayatın ilk kazanımlarını vererek bir bireyin, dolayısıyla sağlıklı bir toplumun oluşmasına katkı sağlayan annelerimize minnettarız.  

 

 

 

Tek derdi evladının mutluluğu olan cefakâr annelerimiz din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin, yardımlaşmayı, karşılıklı saygıyı ve kardeşçe yaşamayı öğrendiğimiz bu iklimin oluşmasında en büyük rehberimiz olan annelerin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.''

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.