"> "> ">
GÜNDEM Haber Girişi : 18 Haziran 2022 01:25

Demet Hanımın Çiftliği'nin kapıları öğrenciler için açıldı...

ERZURUMEKSPRES - Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer ve Eşi Beyza Tuncer'den öğrencilere sürpriz karne hediyesi geldi. Emniyet müdürü ve eşinin katkılarıyla Mustafa Kemal Ortaokulu'nde eğitim gören 50 öğrenci Abdurrahman Gazi Türbesi yolunda geçtiğimiz yıl hizmete açılan Demet Hanım'ın Çiftliği'ne götürüldü. Polis memurları eşliğinde çiftliğe giden öğrencilerle uzun uzun sobet eden Emniyet Müdürü Levent Tuncer ve eşi Beyza Tuncer, öğrencilerden tatili en iyi şekilde değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundular. Öğrenciler burada ikram edilen yiyecekleri yiyerek gönüllerinde eğlenme imkanı buldu. Emniyet Müdürü Tuncer, öğrencilere kapılarını açan, en iyi şekilde ağırlayan işletme sahipleri Serdar Kömeç ve Demet Say Köeç'e teşekkür etti.

haber arası reklam

Dr. Serdar Kömeç, geziye vesile olan emniyet müdürü ve eşine teşekkür ederek, öğrencileri çiftlikte ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.