SPOR Haber Girişi : 29 Mart 2021 15:06

DADAŞ’TAN GECE YARISI OPERASYONU

Erzurumspor yönetimi Teknik Direktör problemini aştı. Ömer Düzgün sonunda patladı :“ Bu ahlaksızlık “

Röportaj : Fikret Dadaş 

İsmail Kartal’ın Erzurumspor kampından ayrılması sonucu, ilk şoku atlatan Erzurumspor yönetimi ligin kalan maçlarında takıma motivasyon katacak bir Teknik direktör arayışına girdi.

 

haber arası reklam

 

 

 

Günboyu süren çalışmalar, gece yarısına kadar da sarktı. Gece saat 04.00 sıralarında Yılmaz Vural ile Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün anlaşmaya vardı ..

 

 

 

 

DÜZGÜN : “BU AHLAKSIZLIKTIR “

Erzurumspor kulüp Başkanı Ömer Düzgün ile görüştüm. Başkan 2 gündür toplam 2 saatlik uyku ile ayakta. Ancak takımın bundan sonraki maçlarda puan alması için gayret içerisindeler.

 

 

Soru: İsmail Kartal’ın kamptan ayrılmasının ödemelerle ile ilgisi var mı ?

 

 

 

Ömer Düzgün : “ tüm samimiyetimle söylüyorum böyle bir şey söz konusu değil. Kamp yeri ayarlanmış, futbolcuların da morali düzelsin, motivasyonları yerine gelsin diye hepimiz gayret içindeyiz. Kartal’ın ayrılmasının, Erzurumspor yönetimi ile alakası yoktur.. Tamamen Şahsi bir karardır . “

 

 

 

Soru : İsmail Kartal’ın bu davranışını nasıl yorumluyorsunuz ?

 

 

 

Ömer Düzgün: “ bu kabul edilebilecek normal bir şey değil. Kamptaki bir takıma karşı yapılan ahlaksızlıktır. Adına ne koyarsan koy ben ahlaksızlık diyorum. Erzurumspor’u kaosa sürüklemeye çalıştı, ancak hızlı hareket ettik. Bunda da bir hayır var diyoruz.“

 

 

 

Soru: İsmail Kartal’ın Fenerbahçeye gideceği konuşuluyor ne dersiniz ?

 

 

 

Ömer Düzgün : “ Fenerbahçenin böyle işlere gireceğini sanmıyorum. Ne yapsın Fenerbahçe bu kişiyi. Bizden gitti, nereye giderse gitsin. Üzerinde fazla durmak

 

 

 

Soru : Yılmaz Vural doğru mu ?

Ömer Düzgün: “ Yılmaz Vural ismi doğrudur. Gece 04.00 te anlaşmaya vardık. Kendisi akşam Erzurum’a gelecek sözleşme imzalayacağız, Salı günü takımın başında olacak. Takımı Teknik Direktörsüz bırakamayız, çabamız bu yönde. Yaptığımız gece yarısı operasyonu ile yolumuza devam edeceğiz. “

 

 

 

Soru : Acun’un desteği var mı ?

Ömer Düzgün: “ Olmaz olur mu ? Acun’un bizlere desteği her zaman var, her zaman görüşüyoruz. Hiçbir zaman desteğini esirgemiyor.

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Rıfkı YANAR 29 Mart 2021 20:45

    hep sırat köprüsünden dönüyoruz.Herkes düşmemizi bekler bu nasıl zihniyet.bunun sebepleri nelerdir belli değil.yılllllmaz vural hocamıza hoş geldin diyoruz.kötü düşünmeye gerek yok.ligde kalacak olursak yüreği yanacak adam çoktur.istemesekte yürekleri yansın.Başarılar Dadaşlara.