SİYASET Haber Girişi : 23 Mart 2024 12:52

Cumhur İttifakı'nın İspir'de adayı benim.

Cumhur İttifakı'nın İspir'de adayı benim.
İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, net konuştu. Cumhur İttifakı'nın ilçedeki adayı benim.
Cumhur İttifakı'nın İspir'de adayı benim.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin İspir ziyareti ile ilgili olarak sosyal medya hesaplarından bir video paylaşan, İspir Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Coşkun, net konuştu. " Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Cumhur ttifakında olduğunu iddia ediyor."  diye söze başlayan Çoşkun, " 31 Martta seçime gidiyoruz, Herkese saygı duyuyorum. Bu gün Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Destici, İspir'imize geldi. Kendisi Cumhur İttifakının bir parçası olduğunu iddia ediyor. Oysa Cumhur İttifakının adıyı benim." dedi. 

 

 

 

 

Büyük Birlik Partisi'nden aday olan Osman Çakır'a da yüklenen Coşkun, Çakır yaptığı seçim çalışmaları kapsamında, belediyenin personel sayısını artırdığını, gereksiz insanların işe alındığını söyleyerek, propagandı yaptığını belirten Coşkun, " Kulağımıza geliyor, seçilirseniz bizim işe aldığımız arkadaşlarımızı işten çıkacaağınızı ifade ediyorsunuz, Bu sizin tercihiniz, bunu kamuoyu takdir eder ama sizin bu gereksiz gördüğünüz ekiple, sizin 15 yılda hayalini bile kuramadığınız işler yaptık. Biz hizmet olarak ne yaptıysak, belediyediki emekçi kardeşlerimizin alın teri ile birlikteliğiyle yaptık. 50 projeyi hayatiyete geçirdik açılışını yaptık. Bu sizi ilgilendirmeyebilir, çünkü sizde böyle bir vizyon yok. Kadrolu işçilerimize yüzde 70 zam vermemiz zoruna mı gitti senin? İnanın personelimiz daha fazlasını hak ediyor. bundan niye rahatsız oluyorsun kardeşim sen? " dedi. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.