SİYASET Haber Girişi : 29 Mart 2024 23:34

CHP Şenkaya'daki coşkulu mitingiyle rakiplerine göz dağı verdi.

CHP Şenkaya'daki coşkulu mitingiyle rakiplerine göz dağı verdi.
Cumhuriyet Halk Partisi'nin Şenkaya'da kazanmasına kesin gözü ile bakılan adayı Görbil Özcan, bu gün gerçekleştirdiği mitingile rakiplerine göz dağı verdi.
CHP Şenkaya'daki coşkulu mitingiyle rakiplerine göz dağı verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi daha önce Şenkaya'da görülmemiş bir mitinge imza attı.

 

 

 

 

Şenkaya'da Belediye Başkanlığı yapmış olan, başarılı siyaset adamı Görbil Özcan'ı aday gösteren CHP mitingi gövde gösterisine dönüştü. 

 

 

 

 

 

Miting alanını dolduran binlerce Şenkayalı Özcan'ı, Başkan Görbil sloganlarıyla karşıladı.

 

 

 

 

Miting alanını dolduran Şenkayalılara seslenen Görbil Özcan, " İftiralarla, tehditlerle bizleri yıldıracaklarını zannediyorlar, ama unutuyorlar ki benim adım Görbil Özcan. Bir dedikodu çıkarmışlar, işçileri işten atacak diye, işini yapan, görevinin bilincinde olan hiç bir işçiyle bizim işimiz olmaz. onların alın terlerine ancak sahip oluruz. Benim derdim rantın önünü kesmek, buradan soruyorum, 2,5 milyon Belediyenin temsili ağırlama gideri var. Bu 2,5 milyonla kimi ağırladınız kardeşim. Benim derdim vatandaşın parasını gasp edenlerle. Bir yıllık 75 milyon bütçe var, bu para nereye harcandı.  Bizim sözümüz söz, her bir kuruşun hesabını yapacağız, tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz." dedi. 

 

 

 

 

 

 

Kendisini fahri Erzurum Milletvekili ilan eden Ankara milletvekili Umut Akdoğan'da seçim otobüsü üzerinde Şenkayalılara seslendi. Akdoğan, " Madem ki siz bizi bu coşkuyla karşıladınız, Cumhuriyet Halk Partisinin Türkiye genelinde ne kadar gücü varsa, topuyla tüfeğiyle Şenkaya'ya sahip çıkmak ta bizim boynumuzun borcu olsun. Şimdi sizinle bir anlaşma yapacağız, ben buraya gelerek İl Başkanımla birlikte Şenkaya Belediyesindeki usulsüzlükleri Türkiye gündemine taşıdım. Şimdi bir beş yıl daha fakirin fukaranın, garibin gurabanın Şenkayalı'nın malını mülkünü çalmasınlar diye bu mübarek cuma gününde buraya gelmeyi görev bildim." dedi. 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.