SİYASET Haber Girişi : 04 Mayıs 2024 16:37

Başkan Akpunar kapıyı kapattı

Başkan Akpunar kapıyı kapattı
Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda “Belediyenin ve iştiraklerinin yaklaşık 508 milyon TL tutarında bir borcu olduğunu söyledi.

Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, başka bir partiye geçme ihtimalinin olmadığını belirterek, “Hiçbir partiye geçmeyi asla düşünmüyorum. Halka hizmet etmekten başka gayemiz olamaz.” dedi.

 

 

 

 

 


ENKAZ EDEBİYATI YAPMADI

31 Mart seçimlerinden sonra belediyede durum değerlendirmesi ve tespitler yaptıklarını ifade eden Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda “Belediyenin ve iştiraklerinin yaklaşık 508 milyon TL tutarında bir borcu mevcut. Bunun belediye üzerindeki yükünü azaltmamız lazım. Muhtemelen bir yıl içinde vizyon yatırımları noktasında bir gayretimiz olmayacak. Rutin belediyecilik hizmetleri noktasında elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek halkımızı memnun etmeye çalışacağız. Belediyenin pasif kaynaklarını aktif hale getirmek durumundayız. Ben bu bölgenin cocuğuyum, ilçeye hizmet noktasında elimizden geleni yapacağız.” dedi.

 

 

 

 

 

 


“Başka bir partiye geçmek bize yakışmaz”
Seçim süreci içinde Yeniden Refah Partisi’nden aday olduğunu ve bu duruşla insanlardan oy istediğini vurgulayan Başkan Akpunar, “Seçildikten sonra parti rozetimi masanın üstüne koydum ve halka hizmet etmeye başladım. Başka bir partiye geçme noktasındaki beklentiler boş. Bize böyle bir şey yakışmaz. Hiçbir partiye geçmeyi asla düşünmüyorum. Kaldı ki, böyle bir davranışın belediyeye faydası da olamaz.” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Polat Aziziye 04 Mayıs 2024 18:14

    Hani bunlar hizmet üretiyorlar di bu paraların hesabı son kuruşuna kadar sorulmalıdır. Gider ayak yaptıkları ve şuanda teftiş te olan kadro verdigi başkan yardımcısı nin yediği nanelerde gün yüzüne çıkmalı. Onların yatacak yerleri yok haram olsun