GÜNDEM Haber Girişi : 31 Mart 2021 15:19

Başarılı spor adamı Gürkan Sönmez'e yeni görev...

Boks Milli Takım Baş antrenörlerinden ve AK parti Palandöken Belediye Meclis Üyesi Gürkan Sönmez, Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu İl Başkanlığı'na getirildi.

ERZURUMEKSPRES - Boks Milli Takım Baş antrenörlerinden ve AK parti Palandöken Belediye Meclis Üyesi Gürkan Sönmez, Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu İl Başkanlığı'na getirildi.

haber arası reklam

Yeni görevini başarılı bir şekilde yerine getireceğini belirten Sönmez, '' İnşallah gençlerimiz ile birlikte yeni başarılara imza atacağız. Onları çok iyi yerlere taşıma gayretinde olacağım. Geleceğimiz olan gençlere yatırım bizim önceliğimizdir''dedi.

Gençleri güzel günlerin beklediğini de ifade eden Sönmez, ''Gençlerde ve çocuklarda pandemi nedeniyle hareketliliğin azaldığını görüyoruz. Hem psikolojik hem de fiziksel olarak bu durumdan etkilenen evlatlarımızı yapacağımız projelerle tekrar sağlıklı günlere kavuşturacağız'' diye konuştu.

 

Sönmez ayrıca Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenlioğlu ve Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Akgündüz'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.