GÜNDEM Haber Girişi : 08 Mayıs 2024 12:17

Vali Çifçi’den esnafa ziyaret

Vali Çifçi’den esnafa ziyaret
Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, terzilik mesleğini 64 yıldır titizlikle icra eden ve geçtiğimiz yıl Ahilik Haftası'nda "Yılın Ahisi" seçilen 75 yaşındaki Sebahattin Sarıkaya'yı ziyaret etti.

ERZURUMEKSPRES - Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, terzilik mesleğini 64 yıldır titizlikle icra eden ve geçtiğimiz yıl Ahilik Haftası'nda "Yılın Ahisi" seçilen 75 yaşındaki Sebahattin Sarıkaya'yı ziyaret etti.
Hasırhan Pasajı'nda bulunan ekmek teknesinde Sarıkaya ile bir araya gelen Vali Çiftçi, demli çay eşliğinde esnafla sohbet etti. Ardından Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Seyfettin Saka’yı da ziyaret eden Vali Çiftçi, pasaj içerisinde hizmet veren esnaf dükkânlarını tek tek dolaşarak temiz rızık ve helal kazanç temennisiyle hayırlı ve bereketli işler dileklerinde bulundu. Vali Çiftçi'ye esnaf ziyaretleri esnasında Vali Yardımcısı İlyas Öztürk, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat ve Ticaret İl Müdürü Hüseyin Yücel eşlik etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.