SİYASET Haber Girişi : 29 Ağustos 2022 10:56

TAŞKESENLİOĞLU SUSKUNLUĞUNU BOZDU

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu suskunluğunu bozdu. “ Kadına karşı şiddetin en ağır şekline maruz bırakılmış bulunmaktayım.”

Herkesin iddialarla ilgili açıklamasını beklediği AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, suskunluğunu bozdu. Sosyal Medya Hesabından açıklama yapan Zehra Taşkesenlioğlu, “ Kadına karşı şiddetin en ağır şekline maruz bırakılmış bulunmaktayım.” dedi.

haber arası reklam

 

 

 

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur başlığıyla yaptığı paylaşımda Taşkesenlioğlu, şunları söyledi; 

“ Kendi mahrem evimde, başım açık şekilde Ünsal Ban tarafından gizli çekilen görüntülerim kişisel ve aile mahremiyetim hiçe sayılarak milyonlara servis edilmiştir.

 

 

 

Son derece çirkin ve gayriahlaki şekilde yayınlanan söz konusu görüntülerle kadına karşı şiddetin en ağır şekline maruz bırakılmış bulunmaktayım.

 

 

 

Söz konusu şahsiyetin boşanma sürecinde kendini haklı konuma getirebilmek için olmadık yollara başvurduğu görülürken, tartışmanın öncesini ve sebebinin ne olduğu bilinmeden, bir kurgu üzerinden servis edilen bu görüntüler toplum nezdinde beni küçük düşürüp, itibarımı lekelemeyi hedef almıştır.

 

 

 

Görüntülerde tartışma sırasında Ünsal Ban’ın ailesinin ve çevresinin uzun dönemdir, benim ve ailemin adını kullanarak yaptığı usulsüzlüklere gösterdiğim ve artık son noktaya gelen tepkim yaşadığım bu zorlu süreci gözler önüne sermektedir.

 

 

 

Farklı bir boyuta çekilen bu görüntüler boşanma sürecinde zor günler yaşayan bir kadının linç edilmesi ve itibarsızlaştırma çalışmasından başka bir amaca hizmet etmemektedir. Diğer taraftan aile mahremiyetini, toplumun en temel değerlerini bile hiçe sayan, kınanması gereken bu rezillik maalesef siyasi bir linçe dönüştürülmüştür.

 

 

 

Günlerdir ailemle birlikte sistematik olarak iftira kampanyasıyla karşı karşıya kaldığımı ve bu iftiraları atan yada taraf olan herkesle yargı önünde hesaplaşacağımı belirtmek isterim.

 

 

 

Şahsıma yönelik bu yargısız infazın son bulacağına ve son derece ahlaksızca oynanan bu kumpasın yargı önünde bir an önce gün yüzüne çıkacağına inancım tamdır. Bu konuyla ilgili adli ve hukuki süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Alim Mikdat Özden 29 Ağustos 2022 18:14

    Başının açık yada kapalı olması ne beni nede toplumu ilgilendiren bir konu değil. Kimsede sizi bu görüntüler ile yargılamıyor. Akp sayesinde tanışıp evlendiğiniz şahıs ile boşanmanız da kimsenin umrunda değil. Siz yapılan yolsuzlukların üzerini örtecek bir faaliyet içine girerseniz ki bu yaptığınız açıklama bu nedenle o zaman herkesin her kesimin umurunda olur. Bu kadar yolsuzluğun üzerine boşanma davasında 70 milyon tazminat isterseniz buda sizin bu olaylardan haberdar olduğunuzun belgesi niteliğindedir. Bir Erzurum'lu olarak Taşkesenli ailesini bilirim ama Ban ailesini ilk defa duyuyorum. Açıklamanız da yargısız infazdan bahsediyorsunuz ya size İstanbul sözleşmesi'ni hatırlatmak istiyorum hani iptali için el kaldırdğınız sözleşme. Şimdi mağdur rolü oynamayı bırakın ve önce kendinizin sonra Taşkesenli ailesinin sonra mensubu olduğunuz partinin en önemlisi de Erzurum'un şerefi için gereğini yapın siyaset sahnesinden çekilin.