GÜNDEM Haber Girişi : 02 Ekim 2021 17:36

Karavan üretiminde bir marka: GG KARAVAN MİMARLIK

GG Karavan Mimarlık tarafından üretimi sadece Erzurum’da yapılan karavanlar, çeşidi, mimarisi ve kullanılan kaliteli malzemesiyle dikkat çekiyor.

ERZURUMEKSPRES - GG Karavan Mimarlık tarafından üretimi sadece Erzurum’da yapılan karavanlar, çeşidi, mimarisi ve kullanılan kaliteli malzemesiyle dikkat çekiyor. Aziziye Sanayi Sitesi’ndeki merkezde, Offroad, kamp, Aile tipi ve Tinhaaus olarak çeşit çeşit üretilen karavanlar sipariş alınarak Türkiye’nin tüm bölgelerine satılıyor.

haber arası reklam

 

 

Erzurum’da karavan kültürü olmadığı için sipariş usulü üretim yaptıklarını belirten Mimar Gökhan Güneyin, Doğu Anadolu Bölgesi’nde sadece Erzurum’da üretim yapmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

 

 

70 bin TL’den başlayan fiyatlarla karavanların satışa sunulduğunu da ifade eden Güneyin, ‘’ Fiyatlar karavan içinin donanımına göre değişiyor. İçinde Elektrikli şohben, güneş paneli, 100 amperlik akü ve 90 litrelik temiz su deposu mevcut. Bugün sipariş verildiği takdirde 15 gün sonra teslim ediyoruz’’dedi.

 

 

Siz hayal edin biz gerçeğe çevirelim sloganıyla müşterilere farklı konsepte karavanlar ürettiklerini de söyleyen Güneyin, ‘’ Türkiye’nin dört bir tarafından sipariş alıyoruz. Pandeminden önce arıcıların talebi çok fazlaydı.  www.ggicmimarlikkaravan.com sitemizden karavan çeşitlerini inceleyebilirler’’diye konuştu.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.