SİYASET Düzenleme Tarihi : 16 Kasım 2020 12:07 Haber Girişi : 16 Kasım 2020 12:29

İyi Parti Oltu İlçe Kongresi gerçekleştirildi

İYİ Parti Oltu İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar'ın da katılımı ile gerçekleştirildi. Kongreye tek liste halinde giren Osman Durgun, delegelerin tamamının oyunu alarak partinin yeni Oltu ilçe başkanı oldu.
İyi Parti Oltu İlçe Kongresi gerçekleştirildi

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan kongrede faaliyet raporu okundu. Faaliyet raporunun okunmasının ardından bir konuşma yapan İyi Parti Oltu İlçe Başkanı Osman Durgun, "Bu görevi bana layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere, Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın'a ve İl Başkanımız Sayın Melih Kırkpınar'a ve tüm teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Kongremize katılan il yönetim kurulu üyeleri ve kadın kollarımıza ayrıca teşekkür ederim. Devraldığımız bu bayrağı ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Genel Başkanımız Meral Akşener Hanım'ı en iyi şekilde temsil ederek zirveye doğru taşıyacağız" dedi.

haber arası

 

 

 

 

 

Ardından bir konuşma yapan İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, " Oltu Erzurum'un en büyük ilçelerinden biri ancak bu güne kadar hak ettiği hizmeti bir türlü alamadı. Kendi kendine yeten, şehir olabilecek potansiyele sahip Oltu, 2002'den bu tarafa sürekli ileri gitmesi gerekirken, geri gitmiş durumda. Bizler ilçenin sorunlarını biliyoruz, çözüm önerilerimiz var. İnşaallah yaptığımız bu kongre sonrasında, ilçe başkanımızla birlikte, ilçenin bütün sorunlarının çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Oltu İYİ olacak." dedi... 

 

 

 

 

 

Kongre sonrası ilçede esnafları ziyaret eden İl Başkanı Melih Kırkpınar, " Esnafın durumu ili değil. Bankaları kıskacında, ticaret neredeyse bitmiş durumda. Esnaf bırakın para kazanmayı günü kurtarmanın derdinde. SSK, BAĞKUR primlerini ödeyemiyor." dedi... 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.