SİYASET Haber Girişi : 14 Eylül 2022 11:23

CHP’YE TOPLU ÜYE KATILIMI

CHP'ye toplu üye katılımı

18 Eylül Pazar Günü Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın katılımı ile gerçekleştirilecek olan toplu üye katılım töreninde bine yakın kişinin CHP’ye üye olacağı bildirildi.

haber arası reklam

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger, “ Partimize olan ilgi her geçen gün artıyor. Bizler sahada yaptığımız çalışmaların karşılığını almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Parti Genel Merkezimizin Erzurum’a özel bir ilgisi var. Neredeyse hemen her gün Ankara’dan milletvekillerimiz Erzurum’a geliyor, saha çalışmaları yapıyoruz. Vatandaşımızın, Esnafımızın, köylümüzün sorunlarını dinliyoruz, çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. İlgi beklediğimizin çok üstünde. 18 Eylül Pazar günü de Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız  Sayın Oğuz Kaan Salıcı katılımı ile saat 13.00’da Hilton Otel’de toplu üye katılım törenimizi gerçekleştireceğiz. Toplumun her kesiminden partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımızın rozetlerini takacağız. Erzurum’da karşılığı olan sürpriz isimler partimize katılacak. Tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.  

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.