SİYASET Haber Girişi : 07 Haziran 2021 14:03

BİZE OY VERENLERİN DEĞİL TÜM TÜRKİYE'NİN PARTİSİ OLACAĞIZ

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl ve yönetimi Hınıs'a çıkarma yaptı.

İlçe halkını ve esnafı ziyaret eden Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl yaptığı açıklamada; ‘’Bizim tüm sevdamız vatanımız. Bu uğurda çalmadık bir kapı bırakmayacağız. Hangi görüşten olursa olsun, herkesi dinleyip sıkıntılarına ortak olacağız. Yurttaş gerçekten zor durumda. Bir zamanlar yurtdışına et ihraç eden kadim şehrimiz Erzurum'da hayvancılık bitmiş durumda. Büyükbaş hayvancılığın kalbi olan şehrimiz dışarıdan et alıyor. Televizyonlardan şunları bunları yaptık diye nutuk atanlara sesleniyorum, bu kadar teşvik kime yapıldı? Bir iktidar bu kadar mı halkından kopuk olur?" dedi...

haber arası reklam

 

 

 

 

Kuraklığın çiftçiye ciddi zarar verdiğine dikkat çeken Bingöl, "  Kuraklık olduğu gerçek, Dünya'da birçok ülke bunu teknolojik yöntemlerle çözdü ve bu çözümlerin maliyeti çok düşük. Suni gündem oluşturanlar neden gerçek ve çözülmesi çok kolay sorunları görmezden geliyorlar? İnsanımız tedirgin, yarına dair endişe içindeler. Siyasilerin işi insanları sömürmek değil, onlara hizmettir." şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Ekonomik sorunların uzman kişiler tarafından çözülebileceğine vurgu yapan Bingöl, " Gezdiğim her yerde, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın ekonomi alanında ki dehalığına, naif ve dürüst kişiliğine yapılan övgüler bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Hangi kapıyı çalsak, Genel Başkanımız dönemindeki ekonomiyi ve refah seviyesini insanlarımız özlemle yâd ediyor. Bizler bu özlemi gidermek ve bu kötü gidişata dur demek için iktidar olacağız.

 

 

 

 

 

 

 

Yarın seçim olacakmış kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz. Bize oy versin vermesin, halkımıza hizmet için ne gerekiyorsa yapacağız. Vatanımızın faydasına olan, her görüşe saygı duyup her fikre değer vereceğiz. Sadece bize oy verenlerin değil, tüm Türkiye'nin partisi olacağız.’’ dedi...

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.