ASAYİŞ Haber Girişi : 24 Nisan 2022 20:39

ERZURUM'DA POLİSİM DEDİ TRAFİKTE TEHDİTLER SAVURDU

Erzurum'da kendisinin polis olduğunu iddia eden bir kişi, şehrin eşraflarından Abdullah Büçge'yi yanında kızı olmasına rağmen, ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

Olay bu gün saat 15.50 sıralarında, Erzurum MNG AVM önünde kavşakta meydana geldi. Arabasıyla seyir halindeki Abdullah Büçge, kavşaktan çıktığı sırada  yanına yaklaşan 54 E 8201 plakalı araç sahibinin,  yanlış araç kullandığını iddia ederek Büçge'ye  saldırdığını söyledi.

haber arası reklam

 

 

 

Aracıyla Büçge'nin aracının önünü kesen şahsın,araçtan inerek kendisini tehdit ettiğini söyleyen Büçge, " Bir yahdan beni ölümle tehdit ederken, diğer yandan da Erzurumlulara ağzına gelen hakareti etti.  Avm güvenliği ve çevredekiler onu sakinleştirmeye çalıştı. Onlara siz karışmayın ben polisim, onu öldürürüm dedi. Bunun üzerine ben kızımla oradan ayrıldım. Sonra tekrar peşimden geldi ve işte plakam bu bilidiğin yere git hiçbir şey yapamazsın dedi. Umuyorum ki içerisinde Erzurum'a ve Erzurumluya bu kadar kin ve nefretle dolu kamu görevlisi olan bu şahıs topluma zarar vermeden gerekli cezayı alır." dedi. 

 


"Benim şahsım yıllarca Erzurum Polis Derneği'nde başkanlık yaptım." diyen Büçge "Sizi temin ederim ki bu kadar saygısız, kaba devletin kendisine vermiş olduğu yetkiyi suistimal ederek halkın üzerinde baskı ve şiddet kurmaktan çekinmeyen bir polis memuruyla karşılaşmadım. Bu olaya kızım, MNG güvenlik görevlileri şahittir ve kamera kayıtları delildir." dedi. 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Ahmet Furkan BÜÇGE 27 Nisan 2022 01:27

  Yorumların birinde bir mesleği karalamak gibi birşeyler söylenmiş, burada mağdur olan benim babam 20 yılını polis teşkilatına vermiş, işini gücünü ailesinin vaktini teşkilata harcamış, vakıf başkanlığı yapmıştır, biz bir kurumu değil şahıstan şikayetçiyiz….

 • Bedri çınar 26 Nisan 2022 11:08

  Kendini ne zannediyorsun sanki polislik şahsına ait bir kimlik polislik devlettir sen şahsi işlerine ne diye karıştırıyorsun ey sabırlı adama rast geçmiş.

 • ERTUĞRUL AKDOĞAN 26 Nisan 2022 08:41

  Bu haberin peşini bırakmayın ve o insanın bulunup gereğinin yapıldığını biz erzurum halkına sunun,afişe edin

 • Ramazan GÜN 25 Nisan 2022 18:37

  Bu şekilde bilip bilmeden yarım yamalak bir meslek grubuna yönelik ithamların kime ne faydası var. Burası dağ başı değil. Poliste insan hata da yapar. Karakolu var, savcılığı var, CİMER i var. Bir sürü şikayet yolu var. Bi mesleği karalamak doğru değil. Bu devlet izin kurumları bir gün hepimize lazım olur. Etmeyin eylemeyin, yıpratmayın kurumlarımızı vesselam....

 • Sadrettin çolak 25 Nisan 2022 16:17

  Ne olacak şikayet ettiğin kapıdan girer, diğer kapıdan çıkar. Tv haberlerinde okadar olay anlatıyorlar. Bir kapıdan giren diğer kapıdan çıkıyor . Şaka gibi yaşıyoruz.